ماشین های CNC
ابزراهای روزگار مدرن

سی ان سی ها (CNC) از سال های دور ابزارهای ساخت دقیقی بوده اند که در صنعت ساخت و تولید کاربرد داشته اند. عملیات ماشین کاری، براده برداری، فرزکاری و … از وظایف عمده این ابزارها به شمار می رود.

به دلیل قیمت بالا و هزینه های استهلاک و نگهداری زیاد، معمولا شرکت های بزرگ و متمول از این ابزار بسیار کاربردی بهره مند هستند.

ما در مجموعه “ماشین های هوشمند سی زان” با طراحی مدل های رومیزی و میان رده سی ان سی (CNC) فرز و با کاهش قابل توجه قیمت این دستگاه ها امکان تهیه این ابزار را برای کارگاه های کوچک، آزمایشگاه ها، مدارس و … فراهم نموده ایم.

میکسا

سی ان سی فرز میکسا ۲
فرز سی ان سی (CNC) رومیزی

نسخه ی بروز شده ی سی ان سی فرز رومیزی میکسا، که جهت امور ماشینکاری فلزات نرم، چوب، تفلون، وکس و … قابل استفاده است. ضمنا جهت ماشینکای PCB مدارهای الکترونیک نیز می توان از میکسا بهره برد.

[ult_buttons btn_title=”بیشتر بدانید” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fsizansmartmachines.com%2Fmixa2%2F” btn_align=”ubtn-right” btn_title_color=”#f9f9f9″ btn_bg_color=”#000000″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]
سی ان سی رومیزی میکسا 1

سی ان سی فرز میکسا ۱ (توقف تولید)
فرز سی ان سی (CNC) رومیزی

“میکسا ۱” اولین عضو از خانواده سی ان سی های رومیزی “ماشین های هوشمند سی زان است”. ماشینکاری فلزات نرم، چوب، تفلون ، مدارهای الکترونیکی و … را می توان با خیال راحت به میکسا سپرد.

[ult_buttons btn_title=”بیشتر بدانید” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fsizansmartmachines.com%2Fmixa” btn_align=”ubtn-right” btn_title_color=”#f9f9f9″ btn_bg_color=”#000000″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]
فهرست