آغاز به کار سایت ماشین های هوشمند سی زان

وبسایت رسمی “ماشین های هوشمند سی زان” آغاز به کار کرد. ارائه کاتالوگ و اطلاعات محصولات جدید و اخبار به روز پیرامون فعالیت های جدید شرکت، رسالت اصلی این پایگاه اینترنتی است.

“ماشین های هوشمند سی زان” برند رسمی شرکت “سی زان پردازش کویر” برای ارائه محصولات جدید در زمینه ماشین های هوشمند است. شرکت سی زان پردازش کویربا بررسی بازار و مشاهده نیاز در زمینه ابزارهای ساخت و تولید ارزان که بیشتر موردنیاز و توجه کارگاههای کوچک و افراد فعال در زمینه کارهی فنی و صنعتی است، اقدام به طراحی و ارائه این دسته از ماشین ها نموده است.

ابزارهایی چون سی ان سی، برش لیزر و برش فلز سالهاست که دارای نسخه های صنعتی و گران قیمت با امکانات فراوان در صنایع بزرگ هستند اما فقدان وجود نسخه های ساده و در عین حال ارزان قیمت موجب محرومیت کارگاههای کوچک و علاقمندان به کارهای فنی که اغلب دارای توان مالی و نیاز محدودتری به دستگاههای مذکور هستند، گردیده است. ماشین های هوشمند سی زان با ارائه دستگاههای کوچک، رومیزی و ارزان سعی در جبران این خلاء دارد.

سرریز دانش فنی شرکت در زمینه ساخت دستگاههای چاپ سه بعدی، بررسی نیازهای بازار و نیز محصولات ارائه شده توسط شرکتهای داخلی و خارجی توسط تیم تحقیق و توسعه و همچنین دریافت و بررسی بازخوردهای مشتریان سی زان در زمینه نیاز به تجهیزات مشابه توسط بخش فروش و بازاریابی سه ضلع مثلث ساخت و ارائه ماشین های هوشمند سی زان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست