CNC میکسا

میکسا رومیزی

CNC فرز رومیزی

میکسا یک ماشین CNC فرز رومیزی است که به شما برای ساخت سریع، دقیق و باکیفیت قطعاتتان کمک میکند. جنس هایی مانند چوب، تفلون ، فوم، آکریلیک، PVC، WAX، MDF و آلومینیوم را به راحتی میتوانید با میکسا ماشینکاری کنید. همچنین میتوانید مدارهای PCB خود را به آسانی بسازید.

CNC رومیزی میکسا

طراحی قدرتمند مهندسی

طراحی قدرتمند میکسا ، حرکت دقیق محورها را تضمین می کند. حرکت پایدار و دقیق در تمامی محورهای حرکتی فرزکاری مطلوبی را برای شما تضمین خواهد کرد.
استفاده از ابزارهای دقیق سنجش و اندازه گیری باعث شده تا علاوه بر حفظ پایداری در ساعت کارهای مداوم و متوالی، کمترین خطای ممکن در روند ماشین کاری را میسر میکند.

اسپیندل قدرتمند

اسپیندل ۳۰۰ وات ۱۲۰۰۰ دور هواخنک که میکسا از آن بهره میبرد آن را متمایز از سایر مدلهای رومیزی میکند که یک اسپیندل قدرتمند برای ماشینهای رومیزی محسوب میشود. 

استفاده از ابزارهای دقیق سنجش و اندازه گیری باعث شده تا علاوه بر حفظ پایداری در ساعت کارهای مداوم و متوالی، کمترین خطای ممکن در روند ماشین کاری را میسر میکند.

حرکت روان با دقت ۰٫۱۵ میلیمتر

استفاده از بهترین متریال ها و قطعات در “میکسا” به همراه طراحی مکانیزم مهندسی  و ارائه آخرین نسخه فریمور نرم افزاری همسان سازی شده با “میکسا” باعث شده تا “میکسا” کیفیت بی نظیری در خروجی قطعات ماشین کاری شده داشته باشد.

ابعاد کاری میکسا

یک میز ۲۰×۳۰ سانتیمتری تمام آلومینیومی این امکان را به شما میدهد که بزرگترین صفحات PCB را یکجا ماشینکاری و سوراخکاری کنید. همچینین شما را برای ساخت قطعات سایز متوسط با سایر جنس ها نیز کمک میکند.

تحمل نیروهای ماشینکاری تا ۳۰۰ نیوتن

“میکسا” جهت قطعه سازی رومیزی طراحی شده لذا نیرویی معادل ۳۰۰ نیوتن را حین ماشین کاری تحمل خواهد کرد. ضریب اطمینانی بالا برای انجام ماشین کاری های رومیزی.

کولت ER11 و انواع ابزارهای ماشینکاری و سوراخکاری از ۱ تا ۶

سازگار با کلیه های ابزارهای حکاکی و سوراخکاری مدارهای PCB، چوب و MDF

محدوده وسیعی از مواد

با میکسا تقریبا همه غیرفلزات را میتوانید ماشینکاری کنید.( چوب، تفلون ، فوم، آکریلیک، PVC، WAX) بعلاوه اینکه میکسا میتواند قطعاتی فلزی مثل آلومینیوم و مس را براده برداری کند. با میکسا مدارهای PCB نیز با بزرگترین ابعاد ممکن قابل ساخت است.

ویژگی های تکنیکال میکسا

دقیق ، سریع ، قابل اعتماد

تا ۰٫۱۵ میلیمتر

دقت حرکتی

۸  * ۲۰ * ۳۰ سانتیمتر

سایز ساخت

۱۵۰۰ میلیمتر بر دقیقه

حداکثر سرعت

۳۰۰ وات ۱۲۰۰۰ دور

مشخصات اسپیندل

ER11 – سایز ۰٫۱ تا ۷ میلیمتر

ابزارگیر

استپر موتور

موتور

Leadscrew

سیستم حرکتی

چوب ، تفلون ، فوم ، آکریلیک ، PVC ، WAX ، MDF الومینیوم ، مس

مواد اولیه

Windows 32/64 – Mac

سیستم عامل

راهنمای مقدماتی کار با سی ان سی (CNC) رومیزی میکسا

کاتالوگ سی ان سی (CNC) رومیزی میکسا