به زودی محصولات جدید را روانه بازار می کنیم

رئیس هیات مدیره “سی زان پردازش کویر” از معرفی چند محصول جدید در آینده جدید خبر داد.

سید امیرحسین نیکوکار با اعلام این خبر گفت: “این محصولات به طور کامل فاز طراحی و تولید آزمایشگاهی را طی کرده و بزودی وارد خط تولید ماشین های هوشمند سی زان خواهند شد”.

وی با اشاره به این نکته که این محصولات در دسته های مختلف از قبیل پرینترهای سه بعدی، پلاسما، لیزر و سی ان سی قرار دارند، قیمت کاملاً رقابتی و کیفیت بالا را از شاخصه های این محصولات عنوان کرد.

ارائه نسل جدید پرینترهای سه بعدی با عنوان خانواده سی زان چهار که شامل سه مدل دسکتاپ (Desktop) ، افیس (Office) و صنعتی (Industrial) است از جمله این محصولات می باشد. شرکت سی زان با تجربه ارائه سه نسل از پرینترهای سه بعدی کلاس اف دی ام (FDM) و نظر به بازخوردهای بدست آمده از سوی مشتریان، اقدام به طراحی نسل جدیدی از دستگاههای مذکور نموده است که بزودی جزئیات و ویژگی های فنی آن اعلام خواهد شد.

همچنین کلاس جدیدی از پرینترهای سه بعدی که با تکنولوژی دی ال پی (DLP) یا پردازش نور کار می کنند، توسط شرکت سی زان به بازار معرفی می شود. این دسته از چاپگرهای سه بعدی بدلیل خروجی با دقت بالای خود دارای کاربرد در صنایعی هستند که نیازمند دقت زیاد است. از جمله این صنایع می توان به صنعت ساخت طلا و جواهر و نیز دندانپزشکی دیجیتال اشاره نمود. “سی زان آروشا” عنوان محصول جدید شرکت سی زان پردازش کویر در این کلاس از پرینترهای سه بعدی می باشد.

از آنجا که حوزه ساخت و تولید منحصر به چاپگرهای سه بعدی نبوده و نیاز به دستگاههایی که قادر به کار با متریال های مختلف هستند وجود دارد، شرکت سی زان اقدام به طراحی و ارائه سه محصول جدید با عنوان “سی ان سی رومیزی سی زان میکسا”، “دستگاه برش لیزر رومیزی سی زان آتریسا” و “دستگاه برش فلز پلاسما” نموده است. بزودی جزئیات فنی بیشتری از دستگاههای مذکور منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست