برند تجاری ماشین های هوشمند سی زان بصورت رسمی ثبت شد

برند ماشین های هوشمند سی زان بصورت رسمی در اداره علائم تجاری مرکز مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور به ثبت رسید.

این برند که متعلق به شرکت سی زان پردازش کویر است از طریق بخش جستجوی علائم تجاری قابل مشاهده می باشد:

صفحه رسمی ثبت برند ماشین های هوشمند سی زان

علامت تجاری عبارت است از اسم، اصطلاح، نشانه، طرح یا ترکیبی از آن ها که به منظور شناساندن کالاها و خدمات یک فروشنده یا گروهی از آن ها از محصولات رقبا به کار می رود. بطور کلی علامت تجاری برای شناساندن جنس از لحاظ کیفیت آنست و به عبارت دیگر وسیله ای ایست که در مقابل رقابت تجاری، تجار با توسل به آن، نوع جنس و کالای خود را به خریدار عرضه داشته و مرغوبیت کالا را تضمین می کنند. علامت تجاری نشانه ایست که به کمک آن خریدار، سازنده جنس و کمیت و کیفیت کالا را درک می کند وبه این وسیله همواره همان کالایی را می خرد که علامت مورد نظر را دارد.

با توجه به اینکه امتیازهای مربوط به کیفیت محصول از رهگذر علامت و نام محصول قابل ثبت و ضبط می باشد و در نهایت شهرت علامت (مارک) تجاری که اصطلاحاَ برند نامیده می شود موجب کسب اعتبار مادی و معنوی برای تولیدات شرکت یا تجارتخانه می باشد، از اینرو امروزه اسم و علامت تجاری از اهمیت خاصی برخوردار گشته و تجار حساسیت زیادی نسبت به حفاظت و صیانت از آن نشان می دهند.

ثبت قانونی یک نام تجاری، برای آن حمایت قانونی فراهم می کند و باعث حفاظت از آن در برابر سوء استفاده کنندگان و متقلبان و تقلید کنندگان از برند می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست